Font Size

Layout

Cpanel

Dobrovoľníci - Lektori fotokurzu pre ľudí s mentálnym postihnutím

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí by viedli kurz fotografovania pre ľudí s mentálnym postihnutím - začiatočníkov. Našim cieľom je, aby sa naučili používať základné funkcie fotoaparátu, aby začali vnímať citlivejšie kompozíciu fotografie, ale predovšetkým - aby si to, spolu so svojimi lektormi, užili - a spravili pár zaujímavých fotiek :)

Stretnutia sa začnú v máji 2016 a budú bývať každý štvrtok od 15:00 do 15:45, skončia s príchodom letných prázdnin. Stretávať sa budeme v centre Bratislavy na Štúrovej 6, a odtiaľ môžeme podnikať minivýlety do okolia... :)

Ak ťa baví fotiť a myslíš si, že by si v tomto smere vedel/a ľudom s mentálnym postihnutím niečo dať, určite sa prihlás! :)

Tešíme sa na Teba.

Kontakt: Jana Bartáková, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., 02/6381 4968

 

CHCEM BYŤ DOBROVOĽNÍKOM NA KURZE FOTOGRAFOVANIA

Meno a priezvisko: 
Vek: 
Kontakt (tel., e-mail): 
Poznámka: 
Ochrana proti SPAMu kwwy Prosím, odpíšte text z obrázku.
    

 

 

Sledujte nás

Sme aj na sociálnych sieťach.
Sledujte nás a spojte sa s nami!

Sponzor webu:

Sponzorovaný hosting od WebSupport.sk
Vlastný virtuálny server od 5,65 € od WebSupport.sk

Práve tu je 76 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nachádzaš sa tu: Home Čo robíme Naše aktivity Dobrovoľníctvo Dobrovoľníci - Fotokurz 2016