Font Size

Layout

Cpanel

Deň krivých zrkadiel 2018 - príďte sa s nami zabaviť!

10. jún - Deň krivých zrkadiel - je dňom ľudí s mentálnym postihnutím. S heslom „Sme iní, ale nie horší!“ pootvárame dvere do ich sveta, spoznávame ich talent, schopnosti, názory... A každý kto chce, sa môže započúvať. V rôznych mestách Slovenska prebiehajú koncerty, predstavenia, tanečné vystúpenia, či rozličné sprievodné podujatia. Máte možnosť zakúpiť si originálne autentické výrobky z dielne ľudí s mentálnym postihnutím - také, aké nemá nik!

10. júna popoludní odštartujeme v Petržalke koncertom pri Auparku (tam, kde sú detské ihriská), od 14:00 do 15:00. Akciu moderuje Karin Haydu. Vstup je voľný! Koncert sa koná za každého počasia, aj v prípade dažďa!

Od 15.00 do 17.00 pokračujeme Piknikom tvorivosti a zábavy v Sade Janka Kráľa. Budete môcť ochutnať z nášho piknikového koša tvorivé dielne, netradičné športy a  hry plné pohody a radosti. Super program pre celú rodinu a všetkých, ktorí sa chcú zabaviť! Svoje originálne výrobky v stánkoch ponúknu zamestnanci a klienti domovov sociálnych služieb.

Od 17:00 do 17:30 vystúpi s bubnovou show skupina CAMPANA BATUCADA, ktorá urobí bodku za akciou.

Záštitu nad podujatím prevzal starosta mestskej časti Petržalka Vladimír Bajan.

Deň krivých zrkadiel 2018 sa v priebehu  10.-12. júna uskutoční aj v Dolnom Kubíne, Komárne, Košiciach, Malackách, Nitre, Partizánskom a Poprade.

Príďte sa zabaviť, spoznajte ľudí s mentálnym postihnutím!

Deň krivých zrkadiel je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR a Nadácie Veolia. Akciu podporili: Mestská časť Bratislava Petržalka, Aupark Bratislava Petržalka, McDonald´s, zariadenia sociálnych služieb z Bratislavy, OMD v SR, Saleziáni Don Bosca.

Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR je občianske združenie a vyvíja činnosť na území Slovenskej republiky. Vzniklo v roku 1980, združuje 44 miestnych organizácií s počtom členov takmer 10 000 osôb na celom Slovensku. Hlavným cieľom ZPMP v SR je začlenenie ľudí s mentálnym postihnutím do spoločnosti.

STIAHNITE SI LETÁK o Dni krivých zrkadiel: Leták DKZ.pdf

 

Kontakty: PhDr. Iveta Mišová, 0905 709 557, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Mgr. Marián Horanič, 0903 244 553, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Sledujte nás

Sme aj na sociálnych sieťach.
Sledujte nás a spojte sa s nami!

Sponzor webu:


Ďakujeme za bezplatný webhosting od firmy Websupport

Práve tu je 134 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nachádzaš sa tu: Home Užitočné Archív Deň krivých zrkadiel 2018 - príďte sa s nami zabaviť!