Font Size

Layout

Cpanel

Dôležitý oznam - sťahujeme sa

Republiková centrála ZPMP v SR oznamuje, že dňa 13.06.2014 sa sťahuje do priestorov na Štúrovej ul. 6, 811 02 Bratislava. Nakoľko v uvedených priestoroch zatiaľ nie je elektrina a prekládka pevnej telefónnej linky bude trvať tiež nejaký čas, prosíme všetkých, ktorí s nami spolupracujú alebo sa potrebujú poradiť, aby nás vopred kontaktovali na uvedených mobilných číslach alebo prostredníctvom emailovej korešpodencie:

riaditeľka: PhDr. Iveta Mišová, 0905 709 557, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">
sociálna pracovníčka: Mgr. Jana Zámečníková, 0904 616 830, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
špeciálna pedagogička: Mgr. Lucia Takáčová, 0908 958 502, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ekonómka, PR: Ing. Karola Pavlíková, 0905 168 701, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
špeciálny pedagóg: Mgr. Maroš Horanič, 0903 244 553, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">

Ak budete potrebovať prísť osobne na centrálu na Štúrovu ul., dohodnite si s nami vopred deň a čas. Ďakujeme Vám za pochopenie. 

PhDr. Iveta Mišová

Sledujte nás

Sme aj na sociálnych sieťach.
Sledujte nás a spojte sa s nami!

Sponzor webu:


Ďakujeme za bezplatný webhosting od firmy Websupport

Práve tu je 470 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nachádzaš sa tu: Home Užitočné Archív Dôležitý oznam - sťahujeme sa